Do Ogólnopolskiego Konkursu PANDA z języka angielskiego , 15 kwietnia 2026 , przystąpiło 13 uczniów: 9 z klasy VII i 4 z klasy VIII. Test składał się z 30 pytań. Zadaniem uczestników było wybranie poprawnej odpowiedzi, spośród czterech możliwych. Za podanie prawidłowej odpowiedzi uczeń otrzymał 1 punkt. Natomiast za błędną odpowiedź -1 punkt. Na podstawie wypełnionych kart odpowiedzi, organizator opracował wyniki .
Dyplom laureata oraz nagrodę książkową zdobył Aleks Kasprowicz, uzyskując 56/60 punktów co daje 93,3%.
Dyplomy wyróżnienia otrzymali:
Maja Działach – 55/60 punktów ( 91,6%)
Zuzanna Małozięć – 54/60 ( 90%)
Bogusław Wdowik – 52/60 ( 86,7%)
Wiktor Kopeć – 52/60 ( 86,7%)
Dyplomy uznania uzyskali kolejno:
Nikola Pawłowska- 48/60 ( 80%)
Mateusz Kamionka – 46/60 (76,6%)
Szymon Sierka – 46/60 (76,6%)
Kacper Kulawik – 44/60 (73,3%)
Gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do uczestnictwa w konkursie PANDA za rok.
Z klasy VIII dyplomy uznania zdobyli kolejno:
Hanna Guzik – 45 punktów (75 %)
Maja Kowala – 40 punktów (66,6%)
Hanna Habrzyk – 27 punktów ( 45%)
Borys Stachowicz- 22 punkty ( 36%)
Gratulujemy wyników i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji za rok.



