POWRÓT DO SZKOŁY

Dnia 3 września 2018 roku na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Zgromadzili się wszyscy: przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele, pracownicy ZSP oraz rodzice dzieci. Na samym początku odbyła się część oficjalna uroczystości z pocztem sztandarowym. Następnie Pani Anna Kotara -dyrektor ZSP- powitała wszystkich zebranych, a szczególnie pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają podróż po świecie wiedzy i umiejętności.
Pani dyrektor przedstawiła kadrę i plany na nowy rok. Odwołała się do motta, które brzmiało: „Nie straćcie z oczu obranego celu!”. Następnie podziękowała władzom i Pani Marii Sierka za odnowioną salę gimnastyczną. Na koniec Pani Kotara złożyła życzenia uczniom i nauczycielom.
Po zakończonej inauguracji uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.