Small Grants „Angielski – okno na świat”

Termin realizacji: 1 czerwca 2007 – 31 grudnia 2007

Termin realizacji: 1 czerwca 2007 – 31 grudnia 2007

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA przy współudziale Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności English Teaching

 

Celem projektu był rozwój kompetencji językowych uczniów klas I – VI, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzone był kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły oraz dla społeczności lokalnej, zajęcia teatralne, spotkanie z native speaker’em, bożonarodzeniowy konkurs. Ponadto współpracowano ze szkołami z Gminy Klucze oraz ze szkołami podstawowymi z Anglii i Francji. Na zajęciach pozalekcyjnych wykorzystywano materiały dydaktyczne zakupione z funduszy projektu.

Termin realizacji: 1 czerwca 2007 – 31 grudnia 2007

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA przy współudziale Polsko – AmerykańskiejFundacji Wolności English Teaching

Celem projektu był rozwój kompetencji językowych uczniów klas I – VI, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzone był kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły oraz dla społeczności lokalnej, zajęcia teatralne, spotkanie z native speaker’em, bożonarodzeniowy konkurs. Ponadto współpracowano ze szkołami z Gminy Klucze oraz ze szkołami podstawowymi z Anglii i Francji. Na zajęciach pozalekcyjnych wykorzystywano materiały dydaktyczne zakupione z funduszy projektu.