Wystawa prac uczniów klasy IV i V

Od września 2022 roku uczniowie klas czwartych przygotowują się do egzaminu na Kartę Rowerową, realizując program dotyczący ruchu drogowego. Na cotygodniowych zajęciach czwartoklasiści poznają przepisy, znaki drogowe, nabywają wiedzę na temat poruszania się  na skrzyżowaniach, a także, jak zachować się na miejscu wypadku. Uczniowie wykonali piękne makiety skrzyżowania, wkładając w to mnóstwo pracy i wysiłku. Makiety można oglądać na wystawie szkolnej.

Przed czwartoklasistami jeszcze testy i egzamin praktyczny, który będą zdawać pod koniec roku szkolnego.

 

 

Uczniowie klasy IV przygotowali również własne instrumenty perkusyjne zaś uczniowie klasy V sporządzili instrumenty strunowe.

Dzieci wykonały prace z materiałów recyklingowych ozdabiając je artystycznie własnymi pomysłami. Wszystkie instrumenty wydawały piękne dźwięki.