Wybory Miss Szkoły z okazji Dnia Kobiet

W czwartek 7 marca z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował wybory Miss Szkoły. Uczennice walczyły o koronę w takich konkurencjach jak: autoprezentacja, „gra w szczura”, tworzenie wyrazów z rozsypanki literowej i łańcuszka, zmagania sportowe, odgadywanie nazwy przedmiotu z garażu. Kandydatki zostały wyłonione we wstępnym głosowaniu klasowym. Jury uważnie przyglądało się zmaganiom w pięciu konkurencjach, a publiczność żywo reagowała na to, co dzieje się na sali. Czas płynął szybko i nikt się nie nudził. Po naradzie jury ogłosiło wyniki :

 

Miss Szkoły – Zuzia Małozięć z klasy V

Wicemiss – Maja Baca z klasy VI  i Laura Smętek z klasy IV

Małą Miss została uczennica klasy III – Karolina Borok Gratulujemy!

       Na zakończenie Jakub Trojanowski w imieniu SU złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim paniom i koleżankom ze szkoły.