MARSZ TRZEŹWOŚCI W STULECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Zgromadzeni przy transparentach, w koszulkach z logo XI Kampanii Społecznej Trzeźwa Małopolska „ No promil- No problem” 31.10.2018r. uczniowie wraz z koordynatorem i wychowawcami klas, przeszli ulicami Chechła wykrzykując hasła nawołujące do odpowiedzialności kierowców, pasażerów i świadków względem pijanych i/lub pod wpływem środków psychoaktywnych użytkowników dróg – w szczególności kierowców. Akcja została przeprowadzona we współpracy z Pełnomocnikiem Wójta ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Komendą Powiatową Policji oddział w Kluczach. Panu dzielnicowemu serdecznie dziękujemy za to, że czuwał nad naszym bezpieczeństwem. Ponadto uczniowie klasy VII wzięli udział w zajęciach profilaktycznych metodą debaty oxfordzkiej zorganizowanych w ramach Kampanii. Serdecznie dziękujemy.

inf. Magdalena Palska