Świetny spektakl!

Dnia 21 lutego 2019 r. o godzinie 8.30 w Domu Kultury w Olkuszu uczniowie klas VI, VII i VIII obejrzeli przedstawienie pt. „Pierwsza miłość-Internetowe love”. Odtwórcami głównych ról byli aktorzy Teatru z Wrocławia.

Spektakl bardzo nam się podobał. Przedstawiał historię internetowej miłości, która przydarzyć się może młodym ludziom. Widowisko miało charakter profilaktyczny i zawierało wiele treści dydaktyczno-wychowawczych. Mówiło
o bezpieczeństwie w sieci i zawieraniu nowych znajomości. Uświadomiło nam, czym jest przyjaźń i na czym polega prawdziwa miłość.

Uczniowie klasy ósmej mieli jeszcze jedną przyjemność, a mianowicie mogli wysłuchać fragmentów lektur obowiązkowych i przypomnieć je sobie przed egzaminem.

Na tak udany spektakl naprawdę warto jechać, a czas spędzony poza szkołą był prawdziwą ucztą duchową
i dydaktyczną.

inf. Bożena Kliś