XVII EDYCJA KONKURSU OMNIBUS- ETAP SZKOLNY

       14.02.2019 uczniowie klas I-III wzięli udział w XVII edycji konkursu OMNIBUS- etap szkolny, podczas którego mogli praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę. Zadania obejmowały treści podstawowe i ponadpodstawowe znajdujące się w nowej podstawie programowej i polegały na udzieleniu odpowiedzi na pytania, wyborze poprawnych odpowiedzi, uzupełnianiu zdań z lukami, układaniu puzzli, rozwiązywaniu krzyżówek, rebusów itp.

W klasie 1 tytuł  Omnibusa Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle

otrzymała Hanna Chabrzyk

w klasie 2 tytuł  Omnibusa Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle

otrzymał Bartek 

w klasie 3 tytuł Omnibusa Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle

otrzymała Milena Kulawik

 Wyżej wymienieni uczniowie będą reprezentować nasza szkołę w etapie gminnym, który odbędzie się 14.03.2019 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach