Powiatowy Konkurs Recytatorski – etap szkolny

  
 

28 listopada 2019 r. odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej pt. „Wesołe wiersze w poezji dziecięcej”. Uczniowie zaprezentowali wiersze związane z tematyką konkursu. Małych oratorów oceniało jury w składzie: pani  Bożena Kliś i pani Anna Kotara. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrano najlepiej recytujących uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w gminnym etapie.

Wyniki konkursu:

pierwsze miejsce zdobył Milosz Stachowicz  ucz. kl.II – nauczyciel prowadzący Edyta Kidawa-Półkoszek

drugie miejsce Jagoda Skrzypczak ucz. kl. II- nauczyciel prowadzący Edyta Kidawa-Półkoszek

trzecie miejsce Julia Nidzińska ucz. kl. III- nauczyciel prowadzący Anna Wójcik-Kochańska,

Zostały również przyznane wyróżnienia dla Soni Wojcik z kl. I, Pawła Walczaka z kl.II

Gratulujemy i życzymy sukcesów w gminnym etapie konkursu!