Królewna Śnieżka w języku angielskim

Dawno, dawno temu ….

leśniczy

krasnoludki

wstążka i jabłko

książę

publiczność

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „ANGIELSKI TEATR”  W SZKOLE W CHECHLE

W grudniu 2019 roku odbyło się podsumowanie projektu „Angielski Teatr”. Projekt ten był realizowany przez półtora roku w szkole w Chechle w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING , którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Uczniowie z kółka teatralnego wystawili sztukę w języku angielskim „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Jeden z uczniów przypomniał, czego dokonano w ramach tego projektu, a następnie rozpoczął się występ. Piękne stroje i dekoracje zakupione z funduszy uzyskanych dzięki projektowi oraz wspaniała gra młodych aktorów pozwoliły na głębsze przeżycia artystyczne.

Gorące podziękowania składane są wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego przedsięwzięcia: Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING , którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, Dyrekcji, nauczycielom i uczniom ZSP w Chechle, rodzicom uczniów, Echu Klucz oraz innym, którzy pomagali w realizacji projektu.

inf. Izabela Milka