MAM POMYSŁ NA DZIEŃ DZIECKA!

       Z okazji zbliżającego się „Dnia Dziecka” zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do napisania nietypowych życzeń kolegom i koleżankom. Możecie stworzyć wymarzony plan dnia i podzielić się z nami Waszymi pomysłami. Zachęcamy również do zrobienia zdjęcia ze śmieszną minką, pięknym uśmiechem, ciekawą fryzurą… Najciekawsze życzenia, pomysły i zdjęcia umieścimy na stronie naszej szkoły i nagrodzimy.

Na  Wasze pomysły czekam pod adresem monikazalewska79@gmail.com

                                                          Serdecznie zapraszamy Rada SU

Dzieci świętują Dzień Dziecka - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

https://gifyagusi.pl/obrazek/dzien-dziecka/dzieci-swietuja-dzien-dziecka/

Praca w Word Art "Życzenia" Dominika Zalewskiego ucz. kl. 7
Praca w Word Art „Życzenia” Dominika Zalewskiego ucz. kl. 7
Patryk Syguła ucz. kl.VI b
Patryk Syguła ucz. kl.VI b