Dzień Chłopaka 2020

Życzenia dla Chłopców z okazji DNIA CHŁOPAKA

Z okazji Waszego święta, życzenia wszystkiego najlepszego:
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają.
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Tegoroczne obchody tego sympatycznego święta w naszej szkole wyglądały inaczej niż w pozostałych latach. Zainicjował je Samorząd Uczniowski, a Robert z klasy VI świetnie przygotował to święto. Dnia 30 września w każdej klasie został wybrany MISTER KLASY.

Nie był to łatwy wybór, ponieważ każdy chłopak musiał zdobyć jak najwięcej punktów w różnych konkurencjach, które przygotowały dziewczynki. Wszyscy świetnie się bawili. Chłopcy tego dnia byli elegancko ubrani i wyróżniali się krawatem lub muszką.

Uczennice klasy VIII wykazały się kreatywnością. Upiekły dla chłopców ciasto i babeczki. Ponadto przygotowały szereg zadań, które chłopcy wykonywali, wykazując się pomysłowością i sprytem. Misterem klasy VIII został Miłosz Stachowicz.

Dzień Chłopaka był udaną i świetnie integrującą uczniów imprezą. Na pewno zostanie w pamięci, a prezenty, które otrzymali chłopcy będą im o tym przypominać.

inf.Bożena Kliś