Tak wiele się dzieje …

Po powrocie do szkolnej świetlicy uczniowie klas I-III wykazali się ogromną wyobraźnią oraz chęcią do tworzenia. Podczas zajęć sensorycznych uczennice klasy I:  Lena J. oraz Laura S przedstawiły swoją wizję świata oraz sztuki malując bez użycia pędzli obrazy zatytułowane „Sztuka nowoczesna” oraz „Sztuka świata”.

 

 

 

 

 

 

 

Podczas kolejnych zajęć uczniowie stworzyli telewizory. Teraz czas na naukę prezentowania informacji, występy kukiełek a także przedstawianie kabaretów, których teksty wychowankowie samodzielnie stworzą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie po raz kolejny zostali nagrodzeni za udział w Mega Misji. To jedna z ulubionych form zabawy i poznawania świata wirtualnego jaką kończymy każde zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Co kolejnego wymyślimy podczas zajęć świetlicowych? Na pewno coś co bardzo zainteresuje i zaangażuje wszystkich do wspólnej pracy.

inf. Paulina Szatan-Pasich