Dzień Chłopaka / Mister 2021 / Wata cukrowa

Wybory Mistera Szkoły

 
 

W tym roku bardzo miło i ciekawie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. zaczął się on  już 29.09.2021 r.

 Najpierw uczniowie klas IV, V i VI pojechali do kina Helios na film „Lessie, wróć!”.  Inne klasy zorganizowały sobie czas przy poczęstunku i kreacyjnych zabawach.

W każdej klasie wybrano Mistera klasy. Zostali nimi następujący uczniowie: Alex Wilk-klasa I, Mateusz Pudełko-klasa II, Wiktor Kopeć- kl. III, Borys Stachowicz-kl. IV, Sławomir Stach- kl. V, Jan Żak- kl. VI, Tomasz Borok- kl. VII i Antoni Czubajewski- kl. VIII b.

  Dnia 1 października 2021 roku cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, aby wybrać Mistera szkoły. Imprezę szkolną przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów: Pani Moniki Zalewskiej i Pani Pauliny Pasich-Szatan. Na początku kandydaci na Mistera szkoły dokonali autoprezentacji. Potem odbywały się ciekawe konkurencje, a chłopcy mieli różnorodne zadania do wykonania.

Nad przebiegiem zawodów czuwało Jury w składzie: Pani Aleksandra Dąbrowska, Pani Edyta Kidawa-Półkoszek i Pani Katarzyna Kuśmierczyk. Chłopcy rywalizujący o zaszczytny tytuł Mistera z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoje zadania, które były punktowane.

Wybrano Mistera i Minimistera szkoły. Misterem szkoły został Tomasz Borok z klasy VII, drugie miejsce zajął Borys Stachowicz z klasy IV, a III miejsce ex aequo– Janek i Sławek z klas VI i V. Natomiast Minimisterem szkoły został Wiktor Kopeć z klasy III.

Królowie otrzymali korony i nagrody. Był to niezapomniany dzień pełen wrażeń.

 

Wata cukrowa