Wybory Miss Szkoły z okazji Dnia Kobiet

We wtorek 8 marca z okazji Święta Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował wybory Miss Szkoły 2022 r. Uczennice walczyły o koronę w takich konkurencjach jak: autoprezentacja, strącenie plastikowych kubeczków trąbkami karnawałowymi, dokończenie znanych polskich przysłów czy też taniec, w którym zbijały balony uwiązane przy nodze pozostałych kandydatek. W zmaganiach o tytuł najsympatyczniejszej wzięło udział dziewięć kandydatek, które zostały wyłonione we wstępnym głosowaniu klasowym.

Jury w składzie : p. Aleksandra Dąbrowska, p. Anna Wójcik- Kochańska i p. Magdalena Palska, uważnie przyglądało się zmaganiom kandydatek w czterech konkurencjach. Publiczność żywo reagowała na to, co dzieje się na sali, czas płynął szybko i nikt się nie nudził. Po burzliwej naradzie jury ogłosiło wyniki :

Miss Szkoły – Amelia Porc (kl. VIIIa)

I Wicemiss – Zuzia Czapla (kl. V)

Małą Miss została uczennica klasy III – Ania Rosikoń

Miss publiczności – Amelia Porc (kl. VIIIa)

Gratulujemy!

Na zakończenie Antoś Czubajewski w imieniu SU złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet

wszystkim paniom i koleżankom ze szkoły.

 

.