„Gwiazdo świeć, kolędo leć !”

wspólna kolęda


kiermasz świąteczny

kawiarenka

Powitanie

występy

konkurs

występy przedszkolaków

aukcje

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Dnia 9 grudnia 2022 r. o godzinie 17.00, po raz kolejny, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Chechle odbyło się niezwykłe wydarzenie -kiermasz bożonarodzeniowy pod nazwą „Gwiazdo świeć, kolędo leć!”. Jego organizatorami byli: Dyrekcja ZSP, Nauczyciele, Rodzice oraz liczni Sponsorzy.
Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Starosta olkuski, Pan Bogumił Sobczyk.
Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych Gminy Klucze, GZO, GOK, CUS a także władz lokalnych, Parafii, Domu Seniora „Pustynna Oaza”, KGW „Chechlanki”, OSP w Chechle. Licznie przybyli także mieszkańcy Chechła.
​W tym dniu sala gimnastyczna przybrała świąteczną scenerię, a na uczestników kiermaszu czekało wiele atrakcji. Były życzenia świąteczne i noworoczne, występy przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej, pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Chechlanki”, a także konkurs „Rodzinne kolędowanie” oraz aukcja. Można było też zakupić świąteczne stroiki, wyroby rękodzieła artystycznego, skosztować pysznych wypieków oraz wylosować ciekawe nagrody. Szczególną atrakcją tego wieczoru był przybyły Święty Mikołaj, na którego z niecierpliwością czekali najmłodsi uczestnicy. Rozdał on wszystkim dzieciom upragnione prezenty.
​Kiermasz bożonarodzeniowy był nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu w ciepłej atmosferze, ale także pozwalał na integrację międzypokoleniową. Dzięki zaangażowaniu i poświęceniu wielu osób możliwa jest realizacja wspólnych celów i przedsięwzięć.
​Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności, zdrowia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie pokój, wytchnienie, miłość, a Nowy Rok da wiele radości
i zadowolenia.