Dawno, dawno temu…

Wspaniały występ dzieci Dnia 16 czerwca o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle odbyło się przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Zostało ono przygotowane w ramach projektu Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy-Pakiet Edukacyjny. Brało w nich udział 24 uczniów z klas 1-5. Wystąpili: Czerwony Kapturek-Zuzanna Małozięć, Zajączek, przyjaciel dziewczynki-Sofia Zhuravel, Wilk- Szczepan Szepieniec, rodzice Czerwonego Kapturka- Gabrysia Rak, Jakub Trojanowski, Babcia- Lena Jadczyk, Leśniczy-Kacper Kulawik, Narrator- Zosia Majka, Zwierzęta leśne- Magdalena Kocjan, Elisa Rocchi, Amelka Rosikoń, Nadia Dziechciewicz, Karolina Borok, Lena Mitka, Amelia Piżuch, Nicola Pawłowska, Maja Sierka, Julia Rak, Laura Smentek, Drzewa- Jagoda Włodarczyk, Jagoda Skrzypczak, Motyle- Blanka Szromnik, Emilia Włodarczyk, Hania Tylec. Uczniów przygotowali do występu nauczyciele: Bożena Kliś, Monika Zalewska, Edyta Kidawa-Półkoszek, którzy prowadzili z dziećmi zajęcia teatralne, muzyczne i plastyczne. Wszystkim bardzo podobał się występ, układy taneczne, piosenki, kostiumy, dekoracja. Widownia nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. Dzieci świetnie odgrywały swoje role i poruszały się po scenie. Z pewnością ten występ należy do bardzo udanych i chcielibyśmy powtórzyć go jeszcze raz.