MISTER SZKOŁY 2023 / DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 26 września 2023 roku cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, aby wybrać Mistera oraz Małego Mistera Szkoły z okazji Dnia Chłopaka. Eliminacje klasowe przeprowadzono kilka dni wcześniej, wyłaniając ośmiu kandydatów. Droga do tytułu Mistera nie była łatwa. Na początku kandydaci dokonali autoprezentacji. Potem odbywały się ciekawe konkurencje, a chłopcy mieli różnorodne zadania do wykonania. Jury, w skład którego weszli nauczyciele, oceniała zaradność, szybkość kandydatów i ich pomysłowość podczas poszczególnych konkurencji przyznając za każdą punkty.
Najwięcej punktów i tytuł Mistera Szkoły otrzymał:
Jan Żak z klasy VIII ?
Tytuł Małego Mistera otrzymał Antoni Płonka z klasy III ?
Był to niezapomniany dzień pełen wrażeń. ?Wszystkim przystojniakom gratulujemy odwagi i fantastycznego dystansu do siebie!☺️
Wyniki
 
konkurencje
lina
rebusy i puzzle
krzesełka
autoprezentacja