MYDEŁKA GLICERYNOWE

18 października Studio Dziecięcej Aktywności WARSZTATY MYDLANE  zorganizowały zajęcia  dla klas I-III z produkcji zdrowego naturalnego mydła glicerynowego dla dzieci:-) To niezwykła atrakcja dla dzieci w wieku od lat 2 a także dla dorosłych.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jest to więc  fajny pomysł by dzieciaki mogły przygotować dla nich wyjątkowe prezenty.

Podczas warsztatów dzieci otrzymały:

– wszystkie komponenty (barwniki, olejki eteryczne, baza glicerynowa którą przywieziemy będzie już gotowa do roztopienia w naszym elektrycznym kotle).

– gadżety potrzebne dzieciom i dorosłym do zabawy i zatapiania w mydle rozmaite koraliki, muszle, brokaty, drobne formy mydlane: serduszka, słoniki, gwiazdki, misie, ślimaczki które wcześniej przygotujemy aby dzieci  miały inspirację do własnej produkcji mydła i mogły ich użyć przy tworzeniu swoich kostek)

– opakowanie wszystkie materiały celofan, rafia, kokardki

Każde dziecko zabrało ze sobą do domu mydło zapakowane jak prezent z kokardką.

Dzieci miały wspaniałą zabawę twórczą, niezwykle rozwijającą kreatywność oraz zdolności manualne. Wszystkie glicerynowe mydełka dzieci zabrały do domu. Są one efektowne, kolorowe i są dobrym prezentem dla najbliższych.