Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

GRALIŚMY W WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W niedzielę 13 stycznia 2013 roku wolontariusze z klasy VI Szkoły Podstawowej w Chechle: Kamila Marzec, Mateusz Nowak, Piotr Grzanka, Natalia Miszkiewicz, Alicja Mosur, Kacper Leśniak, Patrycja Mermel, Klaudia Paś prowadzili podczas 21 Finału zbiórkę pieniężną na rzecz WOŚP. Zebrali prawie 1400 zł. GRATULUJEMY!!! Brawo!!!
Ponadto uczniowie klasy VI w składzie: Mateusz Nowak, Alicja Mosur, Marta Tomczyk, Tomasz Żak, Klaudia Paś, Patrycja Mermel, Natalia Miszkiewicz, Piotr Grzanka i Kacper Czapla przedstawili spektakl teatralny pt.„Postawmy na rodzinę”. Przedstawienie odbyło się podczas Finału WOŚP w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach. Opiekunem była nauczycielka języka polskiego Bożena Kliś.
Po spektaklu wystąpiły Panie z KGW „Chechlanki” : Danuta Jaworska, Melania Mudyna i Maria Mudyna. Panie zachwyciły swym śpiewem, a szczególnie grą na organkach.
Cieszymy się, że tak mocno biły SERCA naszym reprezentantom. DZIĘKUJEMY!!!