ZAJĘCIA FONETYCZNO – LEKSYKALNE w ramach projektu „Small Grants 2018” – „Angielski Teatr”.

W czerwcu br. zakończyły się zajęcia fonetyczno – leksykalne dla klas młodszych. Zajęcia te odbywały się raz w tygodniu  przez cały rok szkolny. Początkowo uczestniczyło w nich 12 osób, ale w związku z dużym zainteresowaniem uczniów przybywało z miesiąca na miesiąc. Na zajęciach uczniowie uczyli się nowego słownictwa angielskiego, piosenek angielskich, oglądali  bajki po angielsku, uczyli się dialogów po angielsku np. w sklepie oraz wykonywali projekty. Dla umilenia wspólnej nauki uczniowie kosztowali też pizzy na tych warsztatach. Zajęcia zakończyły się konkursem na najciekawszy projekt w języku angielskim dotyczący  zwierząt i ubrań. Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy projektu otrzymali nagrody i drobne upominki. Zajęcia odbywały się w ramach realizowanego w naszej szkole projektu z języka angielskiego  „Small Grants 2018” – „Angielski Teatr”. Projekt ten jest realizowany w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, a głównym celem projektu jest rozwój zdolności językowych oraz zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego.