BEZPIECZNE WAKACJE

12 czerwca już od rana uczniowie klas 1-8 mieli przedwakacyjne spotkanie profilaktyczne, podczas których przedstawiono uczestnikom zasady zachowania bezpieczeństwa i pokaz udzielania pomocy przedmedycznej. Prelekcję przeprowadzili Policjant z Komisariatu Policji w Kluczach wspólnie z ratownikiem WOPR Stanisławem Góździem.

Policjant  przypomniał zasady bezpiecznego zachowania się w różnych miejscach na terenie otwartym, szczególną uwagę zwrócił na zakaz korzystania z obiektów niestrzeżonych.   Przedstawił uczniom konsekwencje łamania zakazów i niedbania o zdrowie i życie swoje i swoich znajomych. W dalszej części prelekcji przypomniał o bezpiecznym korzystaniu z internetu.

Pan Góźdź przekazał wiadomości o zasadach korzystania z kąpielisk i innych akwenów i zbiorników wodnych. Przypomniał wszystkim zebranym zasady udzielania pierwszej pomocy.

BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ (kliknij w link)