No promil- no problem 2019r.

Zdecydowani, pełni młodzieńczej energii i z  pozytywnym przesłaniem, tak w skrócie możemy podsumować działania, jakie podjęliśmy  w ramach XII edycji kampanii społecznej No promil- No problem.

Tegoroczną kampanię rozpoczęliśmy od przybliżenia założeń kampanii we wszystkich klasach naszej szkoły oraz ogłoszenia i przeprowadzenia konkursu na najlepszy transparent. Uczniowie wykazali się przy tej pracy bardzo dużą kreatywnością i pomysłowością. Z przygotowanymi transparentami, balonami przedstawiającymi logo kampanii, ubrani w „bezpromilowe” koszulki  wraz z  Dzielnicowym- Starszym Aspirantem Panem Dariuszem Gorgoniem 4 listopada wyruszyliśmy na ulice naszej miejscowości. Przeprowadzony marsz wzbudził poruszenie wśród mieszkańców i kierowców. Dzięki głośnym okrzykom i sygnalizacji dźwiękowej radiowozu, wielu ludzi wychodziło z domów przejawiając zainteresowanie naszym działaniom, również kierowcy znacznie zwalniali i przypatrywali się nam.

Każdy uczeń szkoły  otrzymał informację dotyczącą kampanii i konkursów ogłoszonych przez inicjatorów i organizatorów kampanii.

inf. Magdalena Palska