Informacja dla rodziców SP Chechło

Drodzy Rodzice

Informujemy, iż w ten weekend (12 – 13 czerwca) w ramach akcji „Szczepimy się od Giewontu po Pustynię Błędowską”, zainicjowanej przez wojewodę małopolskiego we współpracy z samorządami, w tym z Gminą Klucze, na Pustyni Błędowskiej, na obiekcie „Róża Wiatrów” będzie można zaszczepić się w mobilnym punkcie szczepień. Oprócz możliwości skorzystania ze szczepień przygotowano m.in.

– Piknik Rodzinny,
– Stoiska straży pożarnej i policji,
– Skoki spadochronowe – żołnierze 6. Brygady Powietrznodesantowej,                                   im. gen. S. Sosabowskiego w Krakowie, będą lądować na części pustyni administrowanej przez Gminę Klucze,
– a dla zgłodniałych – grochówka!

Dojazd na „Różę Wiatrów” – drogą powiatową nr 1095 K (Klucze-Bolesław).

Kliknij w link http://www.gmina-klucze.pl/art,4653,w-ten-weekend-na-pustyni-bledowskiej-bedzie-dzialal-plenerowy-punkt-szczepien-przeciwko-covid-19

                                   Zapraszamy