Gminny Konkurs Recytatorski -etap szkolny

 

29 listopada 2021 r. odbył się szkolny etap Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej pt. „Podróże z wierszem”. Uczniowie zaprezentowali wiersze związane z tematyką konkursu. Małych oratorów oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor Anna Kotara oraz Pani Monika Latos. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybrano najlepiej recytujących uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę  w gminnym etapie.

Wyniki konkursu:

Miejsce I zdobyła  Zuzanna Małozięć  ucz. kl.III –  nauczyciel prowadzący Agnieszka Bruzda

Miejsce II zdobyła  Karolina Borok ucz. kl. I – nauczyciel prowadzący Edyta Kidawa-Półkoszek

Miejsce III zdobyła  Zofia Majka ucz. kl. II– nauczyciel prowadzący Kinga Czapla

Zostały również przyznane wyróżnienia dla Nadii Dziechciewicz z kl. I, Elisy Rocchi z kl.II, Wojciecha Jarosa z kl.II

Gratulujemy i życzymy sukcesów w gminnym etapie konkursu!