PROJEKT: „LEKCJE Z ZUS”

        

Uczniowie klas ósmych na lekcjach wiedzy o społeczeństwie w ciągu ostatniego miesiąca brali udział w projekcie „Lekcje z ZUS”. Celem akcji było upowszechnienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Przygotowane filmy i scenariusze przybliżały omawiane zagadnienia podczas prowadzonych zajęć. Praca końcowa polegała na wykonaniu filmu, plakatu lub komiksu, który wyjaśniał dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się: 1. Prace z kategorii film: Natalii Grzanki, Aleksandry Krawczyk, Wiktorii Wójcik, Amelii Porc, Kingi Gołębiowskiej oraz film Mariki Gut i Marii Mozdrzeń 2. Prace z kategorii plakat: Miłosza Półkoszka oraz plakat Zofii Paci, Emilii Boroń, Zuzanny Woźniczko, Natalii Wysokińskiej 3. Prace z kategorii komiks: Faustyny Palskiej, Aleksandry Woźniczko, Roksany Knejskiej, Zuzanny Gębali.

.