MISTER SZKOŁY 2022 / DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 29 września 2022 roku cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, aby wybrać Mistera Szkoły z okazji Dnia Chłopaka. Eliminacje klasowe przeprowadzono kilka dni wcześniej, wyłaniając ośmiu kandydatów. Droga do tytułu Mistera nie była łatwa. Na początku kandydaci dokonali autoprezentacji. Potem odbywały się ciekawe konkurencje, a chłopcy mieli różnorodne zadania do wykonania. Jury, w skład którego weszli nauczyciele, oceniała zaradność, szybkość kandydatów i ich pomysłowość podczas poszczególnych konkurencji przyznając za każdą punkty.

Najwięcej punktów i tytuł Mistera Szkoły otrzymał:

Mateusz Drozd z klasy III

Wicemister – Krzysztof Mitka, klasa VI

II Wicemister – Mateusz Oleś, klasa IV

Był to niezapomniany dzień pełen wrażeń. Wszystkim przystojniakom gratulujemy odwagi i fantastycznego dystansu do siebie!

   

  

   .