Gminny Konkurs „Taki był Ignacy… – Jeden dzień z życia Ignacego Łukasiewicza”

W niedzielę, tj. 27 listopada 2022 r.w Domu Kultury Hutnik w Jaroszowcu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Gminnego Konkursu „Taki był Ignacy…-jeden dzień z życia Ignacego Łukasiewicza. Konkurs organizowany był pod patronatem honorowym Wójta Gminy Klucze. Polegał na przygotowaniu inscenizacji słowno-muzycznej realizującej główny temat konkursowy. Uczniowie ze Szkoly Podstawowej im. T. Kościuszki w Chechle zajęli I miejsce i mieli przyjemność jeszcze raz przedstawić swój spektakl słowno-muzyczny zebranej publiczności. Odtwórcami ról byli następujący uczniowie: Jan Żak, Szymon Palski, Tomasz Borok, Zuzia Małozięć, Lena Działach i Leny Działach. Do występu przygotowały uczniów nauczycielki: Bożena Kliś i Monika Zalewska. Oprócz nagród rzeczowych wszyscy uczestnicy konkursu pojadą na całodniową wycieczkę.

Gratulujemy!