Londyn dla Londynożerców

Uczniowie naszej szkoły w dniach 18-23.04. 2024 uczestniczyli w od dawna oczekiwanej wycieczce do Londynu. Harmonogram naszego wyjazdumy był bardzo napięty, udało nam się zwiedzić wszystkie ważne miejsca, które zaplanowaliśmy , między innymi:

King’s Cross- peron 9 i ¾, z ktorego Harry Potter wyruszył w podróż do Hagwardu, London Bridge, okolice Katedry Southwark, Most Millenium, Teatr Szekspirowski, Tate Modern Gallery, Katedra St. Paul’s, Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie, Park St. James’s, Wieża Zegarowa ze słynnym Big Ben’em, Trafalgar Square, dom premiera przy 10 Downing Street, Leicester Square, China Town w Soho, Piccadilly Circuss, British Museum, przejazd ulicami Londynu piętrowym czerwonym autobusem, Tower Bridge, , rejs statkiem po Tamizie, panarama Londynu z London Eye, , Greenwich ze słynnym Obserwatorium Królewskim i południkiem ,,0” od którego liczy się długość geograficzną na świecie. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności komunikowania  się w języku angielskim.

Niesamowite wrażenia z wyjazdu pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczniów. Zapraszamy do fotorelacji.