Mały Mistrz Ortogafii Powiatu Olkuskiego

14 lutego 2013 r. Komisja Gminna konkursu „Mały Mistrz Ortografii” dokonała weryfikacji i kwalifikacji kandydatów do gminnego etapu konkursu. Wyłoniła 18 uczniów ze szkół podstawowych Gminy Klucze, którzy zdobyli największą ilość punktów.

Z naszej szkoły zakwalifikowało się 5 uczniów:

1. Natalia Leśniak „Mały Mistrz Ortografii Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Chechle”

– II miejsce w Gminie Klucze

2. Anna Półkoszek „Mały Wicemistrz Ortografii Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Chechle”

3.Tomasz Janda „Mały Wicemistrz Ortografii Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Chechle”

4. Radosław Góral

5. Aleksandra Pałka

Gratulujemy zwycięzcom szkolnego etapu konkursu ortograficznego i życzymy powodzenia w kolejnym gminnym etapie, który odbędzie się 12 marca 2013 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach.