Informacja dotycząca wytycznych MEN w związku z bezpiecznym powrotem do szkół

Szanowni Rodzice

 Szczegółowe informacje dotyczące bezpiecznego powrotu uczniów do szkoły, rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle zostaną zamieszczone na stronie szkoły w poniedziałek – 31 sierpnia 2020 r.

Prosimy o prześledzenie informacji dotyczących wytycznych GIS, MZ i MEN dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r. – kliknij w link

Aplikacja ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Jeśli osoba z naszego otoczenia zachoruje, wówczas otrzymamy odpowiednie powiadomienie. Aplikacja poinformuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Więcej informacji na stronie https://www.gov.pl/web/protegosafe

ProteGo_Safe_list_MEN_i_GIS.PDF