Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „Ekonomik-postaw na sukces”

W środę 22 marca czterech uczniów z VIII klasy wzięło udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej „Ekonomik – postaw na sukces”. Dwie drużyny w składzie Juliusz Smętek i Tomasz Wasiński oraz Tomasz Borok i Robert Piasecki pokonując 8 drużyn zakwalifikowali się do II etapu, gdzie zajęli już miejsca na podium.

I miejsce Juliusz Smętek i Tomasz Wasiński

III miejsce Tomasz Borok i Robert Piasecki 

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań wiedzą ekonomiczną oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej i twórczego działania uczniów. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu pod patronatem Starosty Powiatu Olkuskiego oraz Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Opiekunem uczniów była Aleksandra Goraj-Szatan. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!