Działania w 2022/2023

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI
W dniu dzisiejszym, uczniowie należący do Szkolnego Kola Wolontariatu, zbierali żywność dla osób potrzebujących w Biedronce w Kluczach. Zebraliśmy 138,5 kg żywności! Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w nasza akcję za dobre, otwarte serce- Wolontariuszom za gotowość niesienia pomocy! Jesteście wspaniali!

 

 

 

 

 

 

– Dobro jest w nas i wokół nas, tylko trzeba je odkryć i stwarzać przestrzeń by mogło zaistnieć.
Dnia 03.04.23r. wolontariusze klasy VIII wraz z Radą Rodziców przygotowali akcję, która nazwaliśmy ” Słodkim Poniedziałkiem”. Wolontariusze upiekli ciasta, ciasteczka, babki, babeczki i zrobili galaretki. Rodzice z Rady Rodziców umilali czas piekąc pyszne gofry z owocami, śmietaną, nutellą. Co tusz można było na korytarzu Szkolnym spotkać uśmiechnięte dzieci konsumujące słodkie przysmaki. Całkowity dochód z dzisiejszej akcji w kwocie 1044zł w formie bonu podarunowego zostanie przeznaczony dla Dzieci z Domu Dziecka w Olkuszu.

 

 

 

 

 

 

– Dnia 03.04.2023 roku przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu przekazali na ręce podopiecznej i Pani kierownik Domu Dziecka w Olkuszu bon podarunkowy do sklepu CCC. Został on pozyskany z pieniędzy zebranych w trakcie akcji charytatywnej „Słodki Poniedziałek”, zorganizowanej w ramach Good Deeds Day- Dnia Dobrych Uczynków.

 

 

 

 

 

– Słodki poniedziałek

prezentacja 1

– Dzień dobrych uczynków 16.04.2023r.