Pomóż wygrać „Podwórko Talentów Nivea”!

Dwie szkoły z powiatu olkuskiego walczą o „Podwórko Talentów Nivea”. O wygranej zdecydują internauci. Place zabaw powstaną w dwudziestu miejscach, które uzyskają największą liczbę głosów.

Placówki biorące udział w konkursie to Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle oraz Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marcina Bylicy w Olkuszu. Głosować można codziennie tutaj:

– na SP w Chechle https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/292-klucze

Nowoczesne place zabaw powstaną do końca tego roku. Każdy z nich będzie się składać z trzech stref. W pierwszej, „dla naukowców” zaplanowano planetarium, rowerek, naukową piaskownicę, zegar słoneczny. W strefie „dla sportowców” przewidziano siedem atrakcyjnych urządzeń: kubik do wspinaczki, urządzenie do balansowania, huśtawkę bocianie gniazdo, trampolinę oraz gry: twister, skok w dal, kapsle. Artystyczna część „Podwórka Talentów” to tablice muzyczne z bębnami, teatrzyk oraz tuba do rozmawiania dla sześciu osób.

Głosowanie trwa do 31 lipca. Zachęcamy do aktywnego udziału w konkursie Nivea!

art. z Przeglądu Olkuskiego