Jesteś tutaj:

Galerie

Nasi Wolontariusze podczas świątecznej zbiórki żywności.

Już po raz czwarty wolontariusze naszej Szkoły pod opieka p. Magdaleny Palskiej i p. Moniki Zalewskiej przeprowadzają Świąteczna Zbiórkę Żywności na terenie sklepu Biedronka w Kluczach. Współorganizatorem akcji jest Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser wraz z Bankiem Żywności. Celem naszej akcji jest dotarcie z pomocą żywnościowa do jak największej liczby osób, aby zapewnić im godne i radosne święta. Pragniemy także uwrażliwić dzisiejsze społeczeństwo na potrzeby osób żyjących w ubóstwie i zachęcić do dzielenia się tym co posiadają na miarę swoich możliwości.

Kwestujemy 24.03 od 8:30- 14:30. Zapraszamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek 2 czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego nasza młodzież  zdecydowała się przynieść swoje szkolne przybory we wszystkim co możliwe za wyjątkiem plecaków.
Pomysłów było mnóstwo: walizki, skrzynki na narzędzia, wiaderka, wózki sklepowe, klatki dla zwierząt, kanka na mleko a nawet traktor spychacz.
Kreatywność naszych uczniów nie zna granic! ?

        

   

   

 

 

       Z okazji zbliżającego się „Dnia Dziecka” zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do napisania nietypowych życzeń kolegom i koleżankom. Możecie stworzyć wymarzony plan dnia i podzielić się z nami Waszymi pomysłami. Zachęcamy również do zrobienia zdjęcia ze śmieszną minką, pięknym uśmiechem, ciekawą fryzurą… Najciekawsze życzenia, pomysły i zdjęcia umieścimy na stronie naszej szkoły i nagrodzimy.

Na  Wasze pomysły czekam pod adresem monikazalewska79@gmail.com

                                                          Serdecznie zapraszamy Rada SU

Dzieci świętują Dzień Dziecka - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

https://gifyagusi.pl/obrazek/dzien-dziecka/dzieci-swietuja-dzien-dziecka/

Praca w Word Art "Życzenia" Dominika Zalewskiego ucz. kl. 7
Praca w Word Art „Życzenia” Dominika Zalewskiego ucz. kl. 7
Patryk Syguła ucz. kl.VI b
Patryk Syguła ucz. kl.VI b

 

Do góry